Ochranné pomůcky

Náš nový přehled produktů poskytuje jednoduchý úvod do naší řady osobních ochranných prostředků (OOP). Potřebujete efektivní program pro práci s OOP a my vám chceme usnadnit výběr správných prostředků z řady našich produktů.

Naše produkty jsou vytvořeny s ohledem na pohodlí a ochranu uživatelů před specifickými riziky při práci; jsou pohodlné a snadno se nasazují. Všechny produkty 3M splňují příslušné evropské normy, důležitá kritéria, podle nichž se musí posuzovat všechny OOP. Produkty 3M vám zajistí ověřenou úroveň výkonnosti.

Díky našim pětadvacetiletým zkušenostem v oblasti OOP se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejmodernější produkty a výsledky vývoje v této oblasti.

OCHRANA PROTI PLYNŮM A VÝPARŮM

Naše jedinečná řada masek proti plynům a výparům chrání proti: průmyslovým plynům, výparům a jejich kombinaci s nebezpečnými částicemi. Nabízíme řadu masek k opakovanému použití s bajonetovým systémem 3M na připevnění filtru, který umožňuje použití masky s řadou různých filtrů. K dispozici jsou celoobličejové masky i filtrační polomasky, které budou vyhovovat většině uživatelů.

SYSTÉMY S POHONEM A PŘÍVODEM VZDUCHU

Naši řadu jsme rozšířili o další produkty, takže nyní představuje nejširší řadu systémů s pohonem a přívodem vzduchu ve svém oboru. Je to nejobsáhlejší řada pro nejvíce možností použití. Tyto produkty vycházejí z nepřekonatelného vývoje, který se opírá o testy v nejpřísnějších podmínkách, jaké si dovedete představit. Jednoduše řečeno, jsou vyzkoušené, otestované a bezvadné.

OCHRANA SLUCHU, HLAVY A OBLIČEJE

Pokud pracujete v hlučném prostředí, možná budete potřebovat ochranu hlavy, obličeje a sluchu. Vyvinuli jsme integrovanou řadu produktů na jejich ochranu. Všechny produkty 3M na ochranu sluchu jsou řešeny tak, aby byly praktické a pohodlné. Naše řada obsahuje produkty od prostorných zátkových chráničů sluchu po nejmodernější elektronické chrániče sluchu.

POLOMASKY BEZ NUTNOSTI ÚDRŽBY

Společnost 3M jako první představila polomasku proti částicím, která nevyžaduje údržbu. Zlepšili jsme charakteristiky našich polomasek, aby splňovaly nejnovější evropské normy. Základní normy dalece přesahujeme, takže lidé naše produkty nejen používají, ale také chtějí používat.

Ochranná pryž

CHRÁNIČE 3M™ BUMPON™

Chrániče Bumpon slouží jako patky s vysokou odolností, stopky nebo rozpěrky. Absorbují vibrace a hluk, přilnou k většině povrchů. Jsou vyrobeny z polyuretanu, který má neklouzavé vlastnosti a nepoškodí povrch.

Chrániče Bumpon jsou k dispozici v různých barvách včetně průhledné, v různých tvarech a velikostech, lze je podle Vašich specifických požadavků vyříznout.

Chrániče 3M Bumpon – inovační produkt ke zlepšení estetického vzhledu výrobku při jeho navrhování.

POUŽITÍ

Jako tlumiče nárazu a neklouzavé rozpěrky na …
… pracovní povrchy, kuchyňská prkénka, desky plošných spojů a jiná zařízení.

Jako protiskluzové patky absorbující vibrace … .
… pro využití u domácích elektrospotřebičů, šicích strojů, počítačů, kalkulátorů, telefonů, TV přijímačů, přístrojů a hifi aparatur.

Jako zvukotěsné tlumiče s vysokou trvanlivostí ….
… na dveřích, zásuvkách, oknech, stěnách, nábytku a vybavení vnitřních prostorů.

Jako pomoc při manipulování a stěhování … .
… nízký koeficient tření u „klouzavých“ typů nožek Bumpon pomáhá bez potíží stěhovat či přemisťovat těžší předměty.

Rádi odpovíme na Vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat.